Počet položek: 0 0,- Kč
. Antikvariát Olomouc Holice, Sladkovského 656/38

Brázdová, Vörös - Deskové hry - Procvičujeme matematiku 1. a 2. třídy ZŠ (2016)

Edika 2016, 1. vydání, 10 stran, formát 27 x 38 cm, velmi dobrý stav. (X2984)

kliknutím zvětšíte
Brázdová, Vörös - Deskové hry - Procvičujeme matematiku 1. a 2. třídy ZŠ (2016)
Brázdová, Vörös - Deskové hry - Procvičujeme matematiku 1. a 2. třídy ZŠ (2016) Brázdová, Vörös - Deskové hry - Procvičujeme matematiku 1. a 2. třídy ZŠ (2016) Brázdová, Vörös - Deskové hry - Procvičujeme matematiku 1. a 2. třídy ZŠ (2016)
ks
Cena : 190,- Kč

Kdo získá bájný poklad faraonů střežený mumií? Kdo se stane vládcem Fantazie? Komu připadnou čarovné předměty samotných řeckých bohů? A na čí počest se bude konat středověká hradní slavnost? Pojďme si společně s dětmi zahrát a jen tak mimochodem procvičit počítání. Stačí k tomu i malá volná chvilka před pohádkou nebo třeba před večeří. V knize najdete tyto herní plány: * Země Fantazie (sčítání a odčítání do 10) * Starověký Egypt (sčítání a odčítání do 20 s přechodem čísla 10) * Středověká slavnost (sčítání a odčítání do 100, slovní úlohy) * Starořecká mytologie (násobky 0, 1, 2, 3, 4, 5). Pravidla hry: Ke hře potřebujeme hrací kostku a odpovídající počet figurek. Případně papír a tužku k řešení slovních úloh. Hráči procházejí od políčka START po CÍL a cestou počítají příklady, řeší slovní úlohy nebo plní speciální úkoly. Začíná hráč, kterému padne nejvyšší číslo. Padne-li v průběhu hry šestka, hráč hází ještě jednou. Na políčko CÍL je možné vstoupit jen tehdy, padne-li hráči na kostce potřebná hodnota. Pravidla je vhodné upravovat potřebám hráčů. Bude-li se například hra líbit mladším sourozencům, mohou se do hry zapojit také a příklady nepočítat. Budou-li si děti chtít zahrát hru s příklady, které ještě neumějí vyřešit, mohou si pomoci kalkulačkou.

Potřebujete poradit ? Brázdová, Vörös - Deskové hry - Procvičujeme matematiku 1. a 2. třídy ZŠ (2016)

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací


Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace