Počet položek: 0 0,- Kč
. Antikvariát Olomouc Holice, Sladkovského 656/38

Hosák, Indra, Jašková - Hranice - Dějiny města I. - Od nejstarších dob do války třicetileté (1969)

MěNV Hranice 1969, 128 stran + fotografická příloha, velmi dobrý stav. (X2979)

kliknutím zvětšíte
Hosák, Indra, Jašková - Hranice - Dějiny města I. - Od nejstarších dob do války třicetileté (1969)
Hosák, Indra, Jašková - Hranice - Dějiny města I. - Od nejstarších dob do války třicetileté (1969)Hosák, Indra, Jašková - Hranice - Dějiny města I. - Od nejstarších dob do války třicetileté (1969)Hosák, Indra, Jašková - Hranice - Dějiny města I. - Od nejstarších dob do války třicetileté (1969)Hosák, Indra, Jašková - Hranice - Dějiny města I. - Od nejstarších dob do války třicetileté (1969)Hosák, Indra, Jašková - Hranice - Dějiny města I. - Od nejstarších dob do války třicetileté (1969)Hosák, Indra, Jašková - Hranice - Dějiny města I. - Od nejstarších dob do války třicetileté (1969)Hosák, Indra, Jašková - Hranice - Dějiny města I. - Od nejstarších dob do války třicetileté (1969)
ks
Cena : 120,- Kč

Od nejstarších dob do války třicetileté. Ve třech kapitolách je podchycen dějinný úsek Hranic od prvních stop pravěkého osídlení důležitého prostoru Moravské brány, přes počátky a vývoj města v předhusitském období, až k jeho rozmachu v 15., 16. a na počátku 17.století, do roku 1620. Prvá kapitola dokládá poměrnou kontinuitu raného osidlování, další dvě popisují pomocí bohaté faktografie podíl Hranic na celkové historii Moravy a zvláště pak jejich vnitřní život, odehrávající se za městským opevněním. Jako příloha je uveden seznam purkmistrů a rychtářů, kteří se vystřídali mezi léty 1550 a 1620.

Potřebujete poradit ? Hosák, Indra, Jašková - Hranice - Dějiny města I. - Od nejstarších dob do války třicetileté (1969)

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace