Počet položek: 0 0 Kč

Marie Lacrosse - Vinařství (2020)

Ikar 2020, z něm. originálu, 1. vydání, 496 stran, výborný stav. (X3303)

kliknutím zvětšíte
Marie Lacrosse - Vinařství (2020)
Marie Lacrosse - Vinařství (2020)Marie Lacrosse - Vinařství (2020)Marie Lacrosse - Vinařství (2020)Marie Lacrosse - Vinařství (2020)Marie Lacrosse - Vinařství (2020)
ks
Přidat do oblíbených
Cena: 200 Kč
Sklad:1 ks

Weissenburg v Alsasku v roce 1870: Mladá Irene, sirotek, přichází do sídla bohatého obchodníka s vínem Wilhelma Gerbana jako služebná. Jeho syn Franz věří v ideály francouzské revoluce, pro které jeho otec nemá pochopení. Když Irene potká Franze, oba se vášnivě zamilují. Brání jim však nejen třídní překážky, ale i rodinné intriky. V Evropě se také objevují černé mraky: vypukne válka. Dva mladí lidé bojují o své štěstí. Do jejich životů nemilosrdně zasahuje osud... První díl ságy o Gerbanově rodině, obchodující s vínem.

Potřebujete poradit ? Marie Lacrosse - Vinařství (2020)

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací




Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace