Počet položek: 0 0,- Kč
. Antikvariát Olomouc Holice, Sladkovského 656/38

Ransom Riggs - Sirotčinec slečny Peregrinové - Ptačí sněm - kniha pátá (2020)

Jota Brno 2020, z angl. originálu, 1. vydání, 344 stran, výborný stav . (X2266)

kliknutím zvětšíte
Ransom Riggs - Sirotčinec slečny Peregrinové - Ptačí sněm - kniha pátá (2020)
Ransom Riggs - Sirotčinec slečny Peregrinové - Ptačí sněm - kniha pátá (2020) Ransom Riggs - Sirotčinec slečny Peregrinové - Ptačí sněm - kniha pátá (2020) Ransom Riggs - Sirotčinec slečny Peregrinové - Ptačí sněm - kniha pátá (2020) Ransom Riggs - Sirotčinec slečny Peregrinové - Ptačí sněm - kniha pátá (2020) Ransom Riggs - Sirotčinec slečny Peregrinové - Ptačí sněm - kniha pátá (2020)
ks
Cena : 250,- Kč

A jsou zpět! Protože od rozdělané práce se neodchází. A od té podivné už vůbec ne. Když H, spolupracovník Jacobova dědečka Abea Portmana, umíral, pověřil Jacoba úkolem – dopravit nově kontaktovanou členku rodiny podivných Noor Pradeshovou do bezpečí, které jí poskytne tajná agentka V. Svěřil mu i to, že Noor se týká prastaré proroctví o sedmi emancipátorech, kteří zachrání svět podivných před hrozící apokalypsou. Pokud se podaří zachránit Noor Pradeshovou, zachrání tím i svět podivných. O jeho zkázu neusiluje nikdo jiný víc než stvůry. A ačkoliv při zkáze Knihovny duší velká většina z nich zemřela, ti nejhorší z nich přežili. Někteří jako vězňové, kterým se však na začátku nového pokračování příběhu podivných podaří ze žaláře uprchnout. Na útěku osvobodí i netvora, který poháněl Panloopticon… Celou situaci ještě komplikují znesvářené americké klany podivných, mezi nimiž hrozí válka, jíž se všemožně snaží zamezit ymbryny. V amerických smyčkách se skrývá nebezpečí a nejistota na každém kroku. Kam dřív skočit? A aby toho nebylo málo, V je nejtajemnější a nejmocnější z Abeových bývalých společníků, která se skrývá a dělá vše pro to, aby nebyla nalezena. Jacoba čeká tvrdý oříšek. Čas nemilosrdně běží a Jacob i jeho přátelé se snaží rozluštit proroctví a přijít celé věci na kloub. Na záda Jacobovi dýchají nepřátelé a před ním je jedno velké Neznámo… Uspěje i tentokrát?


Potřebujete poradit ? Ransom Riggs - Sirotčinec slečny Peregrinové - Ptačí sněm - kniha pátá (2020)

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace