Počet položek: 0 0,- CZK
. Antikvariát Olomouc Holice, Sladkovského 656/38

Obchodní podmínky

Stav zboží

Od vydání nabízených knih uplynula různě dlouhá doba a většinou byly používány, proto mohou mít nějaký stupeň opotřebení. Závažnější opotřebení nebo poškození uvádíme v popisu, u každé knihy je fotografie (nebo více fotografií) k posouzení. Další informace k nabízeným knihám pošleme na Vaši žádost. Při stanovení ceny knihy je přihlédnuto ke stupni opotřebení.

Orientační hodnocení - uvedeno u jednotlivých knih dle  stavu sestupně  - výborný, velmi dobrý, dobrý, poškození - popis

Všechny ceny od 1.2.2018  v e-shopu - antikvariátu jsou uvedeny v Kč, obsahují zákonnou DPH ve zvláštním režimu dle Zákona o DPH a jsou konečné.

Platba

na účet 27-9719970287/0100

nebo na dobírku - příplatek 30 Kč

 

Poštovné - Česká republika:

- obyčejně 30 Kč (jen malé publikace, do 2 cm tloušťky zásilky, není k dispozici doklad o odeslání - na riziko zákazníka.

- doporučeně 70 Kč (do 5 cm tloušťky zásilky, váha do 1 kg)

- balík do 2 kg 100 Kč

- balík do 5 kg 130 Kč

Pokud se jedná o dobírku (s vyjímkou obyčejné zásilky - pošta neumožňuje), příplatek 30 Kč (zvolíte ve formuláři objednávky).

Na Slovensko je možné poslat knihy přes "Zásilkovnu" na dobírku - tuto možnost můžete zvolit ve formuláři objednávky. Zásilka bude doručena na nejbližší pobočku Zásilkovny od Vašeho bydliště - nebo si můžete zvolit konkrétní pobočku Zásilkovny pro doručení - výběr na jejich portálu (zasilkovna.cz) a napíšete do poznámky. 

Na Slovensku Dobírka v EUR, kurs 25,30Kč/EUR.

Ostatní země - po domluvě.

 

 Vyzvednutí zboží

Knihy je možné vyzvednout v kanceláři Sladkovského 656/38 (kancelářská budova Cyklosport Pramos) v Olomouci Holici po domluvě termínu (ve všední dny od 9 - 15 hod). tel. do kanceláře 722212538. Platba předem za zboží na účet, před vyzvednutím.

 

 

Vrácení zboží

Knihy je možné do 14-ti dnů od převzetí vrátit zpět, ve stejném stavu, jak byly doručeny. Platba bude vrácena zpět.

 

Ochrana osobních údajů

Kupující spolu z potvrzením objednávky uděluje prodávajícímu souhlas k nakládání s osobními údaji kupujícího v souladu s platnými právními předpisy - zákon č. 480/2004 Sb. Vyžadujeme pouze údaje nezbytné k odeslání zboží a komunikaci s kupujícím, nepostupujeme kontakty třetí straně.

 

Výkup knih

pokud nabízíte knihy k prodeji, kontakt na tel. 777902811 nebo e-mail olomoucantikvariat@seznam.cz. Jedná-li se o větší množství knih, po domluvě termínu přijedeme - provedeme na místě výběr, ocenění - ceny dohodou, platba v hotovosti.

 

Copyright © www.antikvariat-olomouc.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a optimalizace e-shopu Shop5.cz

© www.antikvariat-olomouc.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace