Počet položek: 0 0,- Kč
. Antikvariát Olomouc Holice, Sladkovského 656/38

Obchodní podmínky

Stav zboží

Od vydání nabízených knih uplynula různě dlouhá doba a většinou byly používány, proto mohou mít nějaký stupeň opotřebení. Závažnější opotřebení nebo poškození uvádíme v popisu, u každé knihy je fotografie (nebo několik fotografií) k posouzení. Další informace k nabízeným knihám pošleme na Vaši žádost. Při stanovení ceny knihy je přihlédnuto ke stupni opotřebení.

Orientační hodnocení - uvedeno u jednotlivých knih dle  stavu sestupně  - výborný, velmi dobrý, dobrý, poškození - popis

Všechny ceny  v e-shopu - antikvariátu jsou uvedeny v Kč, obsahují zákonnou DPH ve zvláštním režimu dle Zákona o DPH a jsou konečné.

Platba

na účet 27-9719970287/0100

 

Poštovné, náklady na odeslání  - Česká republika:

 

- Česká pošta Balík do ruky platba předem 110 Kč, Balík na poštu 100 Kč

- Česká pošta Balík do ruky dobírka 140 Kč, dobírka Balík na poštu 130 Kč

- Česká pošta Balíkovna platba předem 80 Kč, dobírka 100 Kč

- Zásilkovna Česká republika platba předem 80 Kč, dobírka 110 Kč

- Zásilkovna Slovensko, dobírka po přepočtu EUR, 160 Kč

- Odběr v kanceláři e-shopu - zdarma (8-14.30 hod. pracovní dny) platba předem

 

 

V ceně poštovného (náklady na odeslání) jsou zahrnuty i náklady na zabalení, menší zásilky  - balicí papír a bublinková obálka, větší zásilky - více vrstev, balicí papír, karton.

- odběr v kanceláři e-shopu - zdarma (8-14.30 hod. pracovní dny) platba předem

 

 Na Slovensko je možné poslat knihy přes "Zásilkovnu" na dobírku - tuto možnost můžete zvolit ve formuláři objednávky. Zásilka bude doručena na nejbližší pobočku Zásilkovny od Vašeho bydliště - nebo si můžete zvolit konkrétní pobočku Zásilkovny pro doručení ve formuláři objednávky.

Na Slovensku Dobírka v EUR, kurs 24 Kč/EUR.

Ostatní země - po domluvě.

 

 Vyzvednutí zboží - platba předem na účet

Knihy je možné vyzvednout v kanceláři Sladkovského 656/38 (kancelářská budova Cyklosport Pramos) v Olomouci Holici (ve všední dny od 9 - 14.30 hod). tel. do kanceláře 723635726 - tel. dostupný jen od 8 do 14.30 hod. Platba předem za zboží na účet, před vyzvednutím.

 

Vrácení zboží

Knihy je možné do 14-ti dnů od převzetí vrátit zpět, ve stejném stavu, jak byly doručeny. Platba včetně poštovného bude vrácena zpět. Zpětné poštovné hradí kupující.

 

Ochrana osobních údajů

Kupující spolu z potvrzením objednávky uděluje prodávajícímu souhlas k nakládání s osobními údaji kupujícího v souladu s platnými právními předpisy - stránka "informace o zpracování OU" 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace