Počet položek: 0 0 Kč
Antikvariát Olomouc Holice, Sladkovského 659/40

zpracování osobních údajů

Náš e-shop antikvariat-olomouc.cz získává data klientů v nezbytném rozsahu, nutném pro vyřízení objednávky, doručení zboží a kontakt s klientem.

Jsou to tyto údaje: jméno a adresa, dodací adresa - pokud je jiná, e-mail adresa, telefonní číslo, u firem IČ a DIČ.

Data klientů jsou využita k účelu vyřizení a odeslání objednávky správcem internetového obchodu - Stanislavem Vymětalem, IČ 75465990 a dále zpracovateli, kteří jsou nezbytní v procesu vyřízení a odeslání objednávky (Česká pošta, Zásilkovna).

Data jsou dále využívána k optimalizaci stránek e-shopu antikvariat-olomouc.cz, sledování statistik návštěvnosti.

Internetový obchod antikvariat-olomouc.cz přijímá technická, organizační a bezpečnostní opatření, aby chránil získané osobní údaje klientů proti manipulaci, ztrátě a zásahu nepovolaných osob. Získaná data jsou archivována pouze elektronicky, a to  maximálně po zákonem stanovenou dobu. Po jejím uplynutí jsou vymazána z datového úložiště.

Na žádost klienta sdělíme, jaká jeho osobní data máme uložena, umožníme úpravu těchto údajů, nebo je na jeho žádost smažeme z datového úložiště (kontaktní e-mail olomoucantikvariat@seznam.cz).

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace