Počet položek: 0 0,- Kč
. Antikvariát Olomouc Holice, Sladkovského 656/38

Baričák - Slabikář štěstí 3 - Dospělí dětem, děti světu (2016)

HladoHlas 2016, 368 stran, výborný stav. (X2920)

kliknutím zvětšíte
Baričák - Slabikář štěstí 3 - Dospělí dětem, děti světu (2016)
Baričák - Slabikář štěstí 3 - Dospělí dětem, děti světu (2016) Baričák - Slabikář štěstí 3 - Dospělí dětem, děti světu (2016)
ks
Cena : 180,- Kč

Kdo učí, učí se. Děkujme za děti, nejsou samozřejmostí, ale darem. Přišli nás léčit a ukazovat nám, kde máme zánět.

Třetí díl Slabikáře štěstí není určen pouze pro rodiče, kteří hledají způsob, jakou formou dát svým potomkům to nejlepší, ale i pro duše, které chtějí pochopit, proč jsou v nich strachy, jednají jak jedn
ají, zda se jim v něčem nedaří. Klíč k bolem dneška se totiž nachází v dětství, ve způsobu, jak k nám bylo přistupováno, co jsme viděli, cítili a zažili od momentu zplození až po dospívání.

Psychologický průzkum ukázal, že pouze deset procent lidí se v dětství může rozvíjet svobodně a bez útisku. Na jednu pochvalu připadá až deset pokáráni nebo dokonce trestů. Následkem těchto raných frustrací, duševních poranění a zklamáni jsme méně jisti, bázlivější, plní strachů. Je to záležitost špatně určené vlastní ceny. Takovým lidem chybí sebevědomí, vnitřní vyrovnanost, předpoklad umění být šťastný.

Potřebujete poradit ? Baričák - Slabikář štěstí 3 - Dospělí dětem, děti světu (2016)

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací


Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace